SLUŽBY SVATEBNÍHO FOTOGRAFA

Svatební fotograf - svatební fotografie v Praze

SVATEBNÍ FOTO

Mým cílem je vyprávět příběh Vašeho svatebního dne, aniž bych rušil průběh událostí. Styl focení je kombinací reportážní a aranžované fotografie, vždy však jde hlavně o veselou a uvolněnou atmosféru, při které vznikají ty pravé a jedinečné fotografie při kterých na Vás dýchne svatební atmosféra ještě po mnoha letech.

Focení svatebního dne může začít přípravami nevěsty – prací vizážisty a kadeřníka. Samozřejmostí je nafocení všech detailů, svatebních šatů, prstýnků, svatební kytice, podvazku, výzdobou svatebního místa a nazdobeného svatebního stolu. Nedílnou součástí svatebního rána je zachycení oblékání svatebních šatů nevěsty, svatebního obleku ženicha a také příchod všech hostů. Dále přichází vlastní svatební obřad. Po obřadu společné focení – skupinky, rodiče, sourozenci a kamarádi. Na portréty nevěsty a ženicha je vždy dobré si vyčlenit potřebný čas, aby fotografie nevznikaly ve spěchu a focení bylo pohodové. Potom mohou vzniknout krásné, veselé a uvolněné fotografie. Po nafocení portrétů následuje většinou odjez na svatební hostinu. Tam následují svatební zvyky, první tanec, krájení svatebního dortu a večerní párty.

Při focení svatebního dne je nejdůležitější zachytit emoce a neopakovatelné okamžiky, které nás tento den doprovázejí po celou dobu od rána přes svatební obřad až po večerní párty.

PŘEDSVATEBNÍ FOTO

Služby svatebního fotografa nabízejí i předstvatební foto. Jedná se o fotografování snoubenců, které předchází vlastnímu svatebnímu dnu. Je to skvělá příležitost, jak se navzájem poznat a díky tomu předejít nervozitě z fotografování při vlastní svatbě, kde pak atmosféra je již uvolněná a nepanují žádné obavy z toho jak se v přítomnosti fotografa chovat. Focení probíhá stylem Love Story – procházky snoubenců po městě, v zahradách, zastavením se v kavárně apod.

LOVE STORY

Neplánujete svatbu, nebo jste svatbu již měli? Nevadí. Love Story focení je ideální právě pro vás. Romantická procházka městem, focení v zahradách, nebo i výlet na zámek není problém.

Svatební fotograf - předsvatební fotografie v Praze
Svatební fotograf - svatební limuzína

SVATEBNÍ LIMUZÍNA

Svatba je jedinečný okamžik v životě dvou lidí, kteří se rozhodli jít společnou cestou a na této cestě by mělo být vše dokonalé a nádherné. Právě proto si vám naše společnost dovoluje nabídnout zajištění dopravy luxusními limuzínami s profesionálními řidiči vybaveny mobilním telefonem a v odpovídajícím obleku. V případě, že jste nenašli místo vašeho svatebního obřadu, nebo dobu pronájmu, s důvěrou se nás obraťte a my pro vás připravíme odpovídající nabídku.

Více informací…