SLUŽBY2019-02-13T00:17:59+00:00

SLUŽBY SVATEBNÍHO FOTOGRAFA

Služby svatebního fotografa

SVATEBNÍ FOTO

Mým cílem je vyprávět příběh Vašeho svatebního dne, aniž bych rušil průběh událostí. Styl focení je kombinací reportážní a aranžované fotografie, vždy však jde hlavně o veselou a uvolněnou atmosféru, při které vznikají ty pravé a jedinečné fotografie při kterých na Vás dýchne svatební atmosféra ještě po mnoha letech.

Focení svatebního dne může začít přípravami nevěsty – prací vizážisty a kadeřníka. Samozřejmostí je nafocení všech detailů, svatebních šatů, prstýnků, svatební kytice, podvazku, výzdobou svatebního místa a nazdobeného svatebního stolu. Nedílnou součástí svatebního rána je zachycení oblékání svatebních šatů nevěsty, svatebního obleku ženicha a také příchod všech hostů. Dále přichází vlastní svatební obřad. Po obřadu společné focení – skupinky, rodiče, sourozenci a kamarádi. Na portréty nevěsty a ženicha je vždy dobré si vyčlenit potřebný čas, aby fotografie nevznikaly ve spěchu a focení bylo pohodové. Potom mohou vzniknout krásné, veselé a uvolněné fotografie. Po nafocení portrétů následuje většinou odjez na svatební hostinu. Tam následují svatební zvyky, první tanec, krájení svatebního dortu a večerní párty.

Při focení svatebního dne je nejdůležitější zachytit emoce a neopakovatelné okamžiky, které nás tento den doprovázejí po celou dobu od rána přes svatební obřad až po večerní párty.

PŘEDSVATEBNÍ FOTO

Služby svatebního fotografa nabízejí i předstvatební foto. Jedná se o fotografování snoubenců, které předchází vlastnímu svatebnímu dnu. Je to skvělá příležitost, jak se navzájem poznat a díky tomu předejít nervozitě z fotografování při vlastní svatbě, kde pak atmosféra je již uvolněná a nepanují žádné obavy z toho jak se v přítomnosti fotografa chovat. Focení probíhá stylem Love Story – procházky snoubenců po městě, v zahradách, zastavením se v kavárně apod.

LOVE STORY

Neplánujete svatbu, nebo jste svatbu již měli? Nevadí. Love Story focení je ideální právě pro vás. Romantická procházka městem, focení v zahradách, nebo i výlet na zámek není problém.

služby svatebního fotografa - love story
Luxusní limuzína na svatbu

SVATEBNÍ LIMUZÍNA

Svatba je jedinečný okamžik v životě dvou lidí, kteří se rozhodli jít společnou cestou a na této cestě by mělo být vše dokonalé a nádherné. Právě proto si vám naše společnost dovoluje nabídnout zajištění dopravy luxusními limuzínami s profesionálními řidiči vybaveny mobilním telefonem a v odpovídajícím obleku. V případě, že jste nenašli místo vašeho svatebního obřadu, nebo dobu pronájmu, s důvěrou se nás obraťte a my pro vás připravíme odpovídající nabídku.

Více informací…

O MNĚ

Jmenuji se Martin Král a jsem svatebním fotografem více než 15 let.

Na mých stránkách najdete mnoho ukázek svatebních fotografií od tradiční svatební fotografie, reportážní fotografie až po aranžovanou a retušovanou svatební fotografii, abyste se mohli rozhodnout, jaký styl by se Vám nejvíce líbil. Velice důležitá je osobní schůzka na které probereme všechna Vaše přání, podíváte se na ukázky mé práce. Dohodneme se na rozsahu fotografování a v případě Vašeho zájmu vybere i lokality kde budeme fotografovat. 

Recent Works