Objednání a platba za svatební focení

Svatebního fotografa je možné objednat vyplněním objednávkového formuláře na www.svatebni-fotograf.com, zasláním e-mailu na info@svatebni-fotograf.com, na FB, nebo Instagramu.
Objednávka termínu je závazná až po uhrazení zálohy ve výši 40% z celkové ceny. Úhrada zálohy je považována za potvrzení objednávky. Připsání platby na účet a závaznou rezervaci Vám vždy potvrdím.
V případě zrušení svatebního focení ze strany objednavatele (z Vaší strany) je záloha nevratná. Záloha však nepropadá a může být využita na jiný termín, nebo jiný druh focení – děti, rodina a pod. Při neplánovaném zrušení ze strany fotografa Vám bude záloha vrácena v plné výši.
Doplatek za služby je splatný do 3 dnů od dodání náhledů fotografií a to na bankovní účet uvedený v objednávce focení.

Přeložení termínu svatby

Při nutném přeložení termínu svatby doporučuji mě kontaktovat pro zjištění volného data a teprve potom objednat daný termín na matrice. Předejdete tím propadnutí zálohy.

Dodání fotografií

Náhledy hotových fotografií odesílám na e-mail uvedený v objednávce focení:

  • Mimo sezonu (listopad – březen) do 30 dnů od svatby
  • V sezoně (duben – říjen) do 60 dnů od svatby

Hotové fotografie v tiskovém rozlišení a v rozlišení pro web a sociální sítě si můžete stáhnout z Cloudového uložiště, bude Vám zaslán link pro stažení, nebo po domluvě např. na flash disku.
Pokud od Vás nedostanu do 10 dnů po odeslání fotografií žádnou zprávu, budu považovat fotografie za doručené a v pořádku.Upravené fotografie uchovávám obvykle 3 měsíce od data fotografování, neupravené maximálně 1 měsíc od data dodání hotových fotografií.
Neupravené fotografie neposkytuji.
V případě zájmu Vám zhotovím svatební fotoknihu. Cena závisí na zvoleném formátu a počtu stran knihy.

Reklamace a odstranění vad

Podpisem smlouvy klient potvrzuje, že se seznámil se stylem fotografování a způsobem zpracování svatebních fotografických zakázek, v tomto smyslu nebude brán na pozdější reklamace zřetel. Dodavatel potvrzuje, že se seznámil s požadavky klienta na zpracování jeho zakázky a zaručuje se profesionálním přístupem a zpracováním. Dodavatel potvrzuje, že výrobu fotoknih, tisk fotografií apod. zajišťují kvalitní a ověření dodavatelé. Reklamace tisku fotografií je možná pouze na základě viditelné tiskové chyby nebo špatné manipulace (deformace, škrábance a jiné viditelné vady), nikoli na základě barevnosti či světlosti/tmavosti tisku.

Zpracování osobních údajů

—> Zásady ochrany osobních údajů

Závěr

Tyto OP jsou platné od 1. 1. 2019
Objednáním služeb klient potvrzuje, že je s těmito OP srozuměn, vyjadřuje svůj souhlas s jejích zněním a že je v plném rozsahu akceptuje